O Nas

Aquarama S.r.l Italia

Od ponad 20 lat AQUARAMA produkuje automatyczne systemy mycia pojazdów.

Inwestuje w badania ,rozwój, ewaluacje technologiczne oraz innowacje potwierdzone patentami, wszystko to aby zagwarantować niezawodność, jakość i żywotność wyprodukowanych urządzeń.

Firma jest związana z myjniami do mycia pojazdów od początku ich istnienia. Po kilkunastu latach pracy Aquarama obecnie oferuje pełną gamę produktów myjni samoobsługowych, bramowych i tunelowych.

Jako niezależna i dynamiczna firma, zawsze koncentruje się na rozwoju zespołu ekspertów, stałych aktualizacjach urządzeń, innowacjach technologicznych, używanych materiałach i systemów o wysokiej wydajności.

Produkty Aquaramy wyróżnia elegancki i innowacyjny design.

Fabryka korzysta z najnowocześniejszych maszyn technologicznych, umiejscowionych na powierzchni 25.000 m² z czego 12.500 m² znajduje się w hali montażowej.

Zespół Aquaramy składający się z wyspecjalizowanych inżynierów i architektów , oferuje profesjonalny serwis oraz usługi w departamentach : analizy wykonalności , studium rozmieszczenia maszyn , architekturze , hydraulice, elektryce, projektów, instalacji/montażu.

Klient zawsze może liczyć na nasze wsparcie w zakresie serwisu w razie jakichkolwiek pytań lub problemów. To czyni Aquarame czymś więcej niż tylko producentem urządzeń przemysłowych.

image002

 

 

OFICJALNY PARTNER

Podstawowe CMYKeniTotalErg_logototal-energy-groupfb-logologo BEAVER kolor


POZNAJ AQUARAME

Kontakt

tel. 58-554-21-24
tel. 58-554-21-24